Міжрегіональний конкурс наукових робіт-стартапів в ОНАЗ ім. О.С. Попова!

30 травня 2017 року на базі Академії зв’язку  відбулась підсумкова конференція Міжрегіонального конкурсу  наукових робіт-стартапів «Розумні регіон, місто та навчальний заклад задля життя і розвитку громади» в межах міжнародної програми EGAP «Електронне врядування задля прозорості влади та участі громади».

Конкурс підтримали: Іорданка Томкова (Швейцарська конфедерація), Андрій Семенченко (НАДУ при Президентові України), Фонд Східна Європа (ФСЄ), Одеська обласна державна адміністрації, Одеська міська рада.

ПЕРЕМОЖЦЯМИ I ТУРУ КОНКУРСУ СТАЛИ:

Номінація 1. Новітні електронні комунікації та смарт-технології

1 місце: «DronAir Security System» – безпілотні технології в охоронних системах (Гречко М.Є.,Оркуш Д.Ю.). Студенти ННІ ІКПІ та гурток «DronAir».

2 місце: Створення розумного дзеркала наслідуючи концепцію Інтернету речей (Ільчук А.О.). Студенти ННІ ІКПІ.

3 місце: Сервіс віддаленого керування «Розумним будинком» (Майєр М.В.,Теренько К.А., Онищук В.В.) Студенти ННІ ІКПІ.

Номінація 2. Електронні системи супроводу освітнього процесу

1 місце: Електронна система управління навчанням JetIQ

(Бісікало О.В., Коваленко О.О., Паламарчук Є.А.) Вінницький НТУ.

2 місце: Сервіс пошуку книг на полицях «Розумної бібліотеки» (Зіонг В’єт Хоа, Бондарчук П.М., Ясінська О.Ю.). Студенти ННІ ІКПІ.

3 місце: Віртуальна лабораторія енергозбереження

(Канарович И.Р., Муравский С.В.,Мусорин К. М.,Коритко В.Ю.) Студенти ННІ ІКПІ

Номінація 3. Інновації в логістиці та процесах техніко-технологічного

забезпечення е-врядування і е-демократії

1 місце: Єдине вікно ЦНАП для людей з особливими потребами (Сидоренко Л.М.) Студенти Сумського ДУ.

2 місце: Централізована система фільтрації нецільових ресурсів мережі Інтернет: «Інтернет Батько» (Карнашенко О.С., Чухрай А. О.) Студенти ННІ ЗН.

3 місце: Єдина система е-голосування «Думка народу»

(Семенченко О.Є., Попов О.Ю., Мікаєлян М.А.) Студенти ННІ Е та М