ПРОФОРІЄНТАЦІЯ В М. ПОДОЛЬСЬКУ ТА ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ШКОЛАХ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

16 січня 2017 року директор ННІ ІКПІ Стрелковська Ірина Вікторівна провела профорієнтаційні зустрічі з випускниками загальноосвітніх шкіл (ЗОШ) м. Подільська та Подільського району. Організаторами зустрічей виступили: Герасименко Віктор Іванович − начальник районного відділу освіти Подільської районної державної адміністрації та Добранська Наталія Валеріївна − начальник міського відділу освіти м. Подільська.

Ірина Вікторівна зустрілася зі випускниками 11-х класів Подільської ЗОШ № 9 (директор – Сопінська Г.Т.) та розповіла про умови проведення, участі та реєстрації в Зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО), про Одеську національну академію зв’язку ім. О.С. Попова, основні спеціальності підготовки в Академії та необхідний перелік конкурсних предметів ЗНО для різних спеціальностей.

Також проведені зустрічі в навчальних закладах Подільського району зі школярами 9-11 класів та викладачами Малофонтанського навчально-виховного комплексу (НВК) I-III ст. (директор − Затика Г.А.), Куяльницької ЗОШ I-IIIст. (директор − Iскров O.I.), Липецького НВК I-III (директор − Маланюк В.С.), Новоселiвської ЗОШ I-III ст. (директор − Шуляк Т.М.).

Бесіда зі випускниками пройшла в дружній атмосфері та викликала у учнів багато запитань, на які Ірина Вікторівна детально й цікаво відповіла. Школярів дуже зацікавили всі спеціальності Академії та можливості навчання англійською.