Галюза Сергей 1981

Галюза Сергій Сергійович – к.п.н., завідувач – доцент кафедри.

Народився 27 вересня 1981 року у м. Луганськ.

У 2002 році закінчив Луганський державний педагогічний інститут імені Т.Г. Шевченка, факультет фізичного виховання, та отримав повну вищу освіту за спеціальністю “Фізичне виховання” та здобув кваліфікацію вчителя фізичного виховання, керівника спортивних секцій шкільних та позашкільних закладів освіти.

З 2002 по 2003 роки навчався в магістратурі Луганського державного педагогічного університету імені Тараса Шевченка і отримав другу повну вищу освіту за спеціальністю “Фізичне виховання” та здобув кваліфікацію викладача фізичного виховання.

2009-2010 р.р. навчання в магістратурі ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка». У 2010 році отримав третю повну вищу освіту за спеціальністю «Державна служба» та здобув кваліфікацію магістра державної служби.

В 2013 року, після завершення аспірантури ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», захистив дисертаційну роботу на тему «Розвиток фізичних здібностей студенток університетів в процесі занять футболом», спеціальність 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізична культура, основи здоров’я).

samokish

Самокиш Іван Іванович – к.п.н., доцент.

Народився 28 січня 1979 року у с. Кулевча (Саратський р-н., Одеська обл.).

У 2001 році закінчив інститут фізичної культури та реабілітації Південноукраїнського державного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізичне виховання. Спортивно-масова робота» та здобув кваліфікацію вчителя фізичного виховання, методиста спортивно-масової роботи. У 2002 році закінчив магістратуру та здобув кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача фізичного виховання.

У 2005 році закінчив аспірантуру Південноукраїнського державного університету імені К.Д. Ушинського за напрямом «Фізіологія людини та тварин». У 2011 році захистив дисертацію за темою: «Методика оцінювання навчальних досягнень дівчаток молодшого шкільного віку в процесі занять фізичною культурою», спеціальність 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізична культура, основи здоров’я).

 

stankevich

Станкевич Едуард Павлович – старший викладач.

Народився 12 червня 1939 року у м. Одеса. У 1964 році закінчив Одеський державний педагогічний інститут імені К.Д. Ушинського і отримав кваліфікацію вчитель фізичного виховання, анатомії та фізіології людини. З 1964 по 1970 роки працював на посаді викладача кафедри спортивних ігор Одеського державного педагогічного інституту імені К.Д. Ушинського.

З грудня 1970 року почав працювати на кафедрі фізичного виховання Одеського електротехнічного інституту інженерів зв’язку на посаді старшого викладача. З травня 1978 по жовтень 2012 року працював на посаді завідувача кафедри фізичного виховання, у 1999 році Станкевичу Едуарду Павловичу було присуджено вчене звання доцента. За успіхи у розвитку фізичного виховання та спорту академії був нагороджений Почесною грамотою міносвіти України, Почесною грамотою Держдепартаменту транспорту та зв’язку України та нагороджений медаллю «Ветеран праці». Являється кандидатом у майстри спорту з баскетболу та суддею національної категорії.

Проводить заняття з фізичного виховання. Координує спортивно-масову роботу у ННІ ПІС. Організовує та проводить змагання на першість академії з баскетболу. Приймає участь у науково-дослідній роботі кафедри фізичного виховання за напрямом «Системна адаптація до фізичних і розумових навантажень на окремих етапах онтогенезу людини». Має опубліковані дві статті та навчальний посібник.

vishneva

Вишньова Лідія Петрівна – старший викладач.

Народилась 24 серпня 1949 року у м. Одеса. У 1970 році закінчила Одеський державний педагогічний інститут імені К.Д. Ушинського за спеціальністю «Фізичне виховання» і отримала кваліфікацію вчителя фізичного виховання середньої школи.

 

 

 

 

 

 

decyk

 

Децик Тетяна Едуардівна – старший викладач.

Народилася 3 лютого 1976 року у с. Кремидівка (Комінтернівського району, Одеської області). У 1999 році закінчила Південноукраїнський державний університет імені К.Д. Ушинського і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Фізична культура та дефектологія» та здобула кваліфікацію вчителя фізичної культури основної і старшої школи.

 

 

 

 

diskalenko

Діскаленко Сергій Іванович – старший викладач.

Народився 30 березня 1972 року у м. Ананьїв (Одеської області). У 1989 році закінчив Одеський технікум харчової промисловості. У 1999 році закінчив Південноукраїнський державний університет імені К.Д. Ушинського і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти» та здобув кваліфікацію вчителя фізичної культури основної і старшої школи.

 

 

 

 

 

makarov

Макаров Мстислав Львович – старший викладач.

Народився 21 жовтня 1977 року у м. Новоселиця (Черновицької області). У 1999 році закінчив Південноукраїнський державний університет імені К.Д. Ушинського і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фізична культура та дефектологія» та здобув кваліфікацію вчителя фізичної культури основної і старшої школи.

 

 

 

 

 

trofimenko

Трофименко Ігор Георгійович – старший викладач.

Народився 21 грудня 1981 року у с. Білка (Іванівського району, Одеської області) У 2004 році закінчив інститут фізичної культури та реабілітації Південноукраїнського державного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фізичне виховання» та здобув кваліфікацію вчителя фізичного виховання, методиста фізичного виховання у спеціальному дитячому закладі. У 2006 році закінчив магістратуру та здобув кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача фізичного виховання.

 

 

 

 

 

chehovskaya

Чеховська Оксана Володимирівна – викладач.

Народилася 18 квітня 1981 року у с. Ордженікідзе (Ширяєвського району, Одеської області). У 2003 році закінчила інститут фізичної культури та реабілітації Південноукраїнського державного університету імені К.Д. Ушинського і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Фізичне виховання» та здобула кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача фізичного виховання.

 

 

 

 

 

shandiceva

Шандіцева Поліна Михайлівна – старший викладач.

Народилася 29 вересня 1974 року у м. Іркутськ. У 1998 році закінчила Південноукраїнській державний університет імені К.Д. Ушинського і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Фізичне виховання» та здобула кваліфікацію вчителя фізичного виховання.